Nothing last forever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Midnight calm

2 participanți

In jos

Midnight calm Empty Midnight calm

Mesaj Scris de Kannon Mar Mai 25, 2010 1:47 am

Era trecut de miezul nopţii , trenul meu intârziase destul de mult si doar aterizasem într-un loc necunoscut. Am tras geamantanul după mine , dând un şut la uşă şi realizând că era încuiată , am scăpat o injurătură printre dinţi , apoi am scos cheia din buzunar şi am descuiat-o , am intrat înăuntrul încăperii , fără a mă obosi să aprind becul , m-am mulţumit cu lumina slabă ce pătrundea pe lângă uşă de pe hol. Am lăsat geamantanul sub birou , nu aveam chef de despachetat şi m-am trântit în pat , pentru a mă relaxa.
Kannon
Kannon

Mesaje : 29
Data de înscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Midnight calm Empty Re: Midnight calm

Mesaj Scris de Mao yasaka Mar Mai 25, 2010 1:49 am

Mao neavand somn vazus ca tocmai se mutase un/o noua vecina si se decise sa mearga sa vada cine s-a mutat,de aceea usa
Mao yasaka
Mao yasaka

Mesaje : 37
Data de înscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Midnight calm Empty Re: Midnight calm

Mesaj Scris de Kannon Mar Mai 25, 2010 1:55 am

Mi-am deschis brusc ochii , când am auzit sunetul ăla enervant al soneriei , chiar nu puteau găsi altul mai puţin stresant? M-am ridicat în fund , apoi în picioare , destul de rapid , nu îmi era deloc somn , dormisem destul prin tren. Am ajuns lângă uşă , apoi am deschis-o lent , închizându-mi ochii din cauza luminii ce o emanau becurile de pe hol , i-am redeschis în scurt timp , privind-o atent pe tânără:
-Salut?am replicat uşor nedumerit.
Kannon
Kannon

Mesaje : 29
Data de înscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Midnight calm Empty Re: Midnight calm

Mesaj Scris de Mao yasaka Mar Mai 25, 2010 1:58 am

A buna eu ma numesc Mao Yasaka scuze ca te deranjez daca vrei te las in pace oricum ma bucur sa te cunosc.
Mao yasaka
Mao yasaka

Mesaje : 37
Data de înscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Midnight calm Empty Re: Midnight calm

Mesaj Scris de Kannon Mar Mai 25, 2010 2:16 am

-Aham...Mao Yasaka , am repetat eu numele fetei ca să nu-l uit după cum aveam obiceiul.Well pesupun că şi eu sunt încântat...am zis uşor nesigur , apoi am întins mâna.Well eu mă numesc Kannon. Având în vedere ora târzie s-ar putea spune că deranjezi , dar având în vedere şi faptul că eu chiar nu am chef de dormit , se presupune că nu deranjezi.Hai , intră!am zis afişând un zâmbet slab şi dându-mă din faţa uşii pentru a-i face loc.
Kannon
Kannon

Mesaje : 29
Data de înscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Midnight calm Empty Re: Midnight calm

Mesaj Scris de Mao yasaka Mar Mai 25, 2010 2:18 am

(acesta intrand in camera baiatului)
Daca te deranjez nu ma supar spunemi si am sa plec(aceasta zambindui baitului)
Ce camera interesanta
Mao yasaka
Mao yasaka

Mesaje : 37
Data de înscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Midnight calm Empty Re: Midnight calm

Mesaj Scris de Kannon Mar Mai 25, 2010 2:25 am

-Nu , pe bune , nu mă deranjezi , am dormit o grămadă în tren , nu mai am somn deloc , nu aş adormi prea curând şi m-aş plictisi.Nu-mi strică puţină companie , am recunoscut eu , închizând uşa în urma fetei. Hm...interesantă?Momentan poate , dar mâine când am să despachetez va fi probabil ca după al doilea război mondial.Ah da , ia un loc!am îndemnat-o indicând cu mâna canapeaua. Uhm...te deranjează întunericul?am întrebat , reamintindu-mi că lumina nu era aprinsă în cameră.
Kannon
Kannon

Mesaje : 29
Data de înscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Midnight calm Empty Re: Midnight calm

Mesaj Scris de Mao yasaka Mar Mai 25, 2010 2:27 am

-nu nu am nimic impotriva(acesta asezanduse pe canapea)
Si hmm ce iti place sa facii acesta incercand sa descifreze ce este in jurul ei
Mao yasaka
Mao yasaka

Mesaje : 37
Data de înscriere : 25/05/2010

Sus In jos

Midnight calm Empty Re: Midnight calm

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum